BIO Paardenbloemen gedroogd
Paardebloem, zowel vers als gedroogd, kan aan salades worden toegevoegd. Het is goed voor de metabolische processen en ondersteunt de werking van de lever.
BIO Paardebloembloemen Beschrijving
Biologische gedroogde paardebloem, zowel vers als gedroogd, kan aan salades worden toegevoegd. Het is goed voor de metabolische processen en ondersteunt de werking van de lever. De paardenbloembloem is ook geweldig voor het maken van een thee. De daaruit bereide thee heeft een mooie gele kleur. De smaak is licht bitter.
Hoe gebruiken we het in ietsGezond?
We zetten 4 gedroogde biologische paardenbloemen in een glas. Vervolgens voegen we een paar blaadjes citroenverbena toe en gieten er heet water bij. We drinken de bereide thee met een bombilla. Dit is hoe we de gefilterde thee drinken. Paardebloem- en verbenathee is uniek van smaak. We raden het iedereen aan die van kruidenthee houdt.
- Ingrediënten
- biologische gedroogde paardebloem
- Type
- Gedroogde bloemen
- Toepassing
- Metabolisme
- Land van herkomst
- Polen
- EU biologisch keurmerk
- Ja
Voor 15:00 uur besteld, verwacht het morgen in huis*
Overzichtstabel verzendkosten
Orderbedrag | vanaf €50,- | tussen €40 en €49,99 | tussen €30 en €39,99 | tussen €10 en €29,99 | onder €10,- |
---|---|---|---|---|---|
Verzendkosten NL | €0,- | €0,- | €2,99 | €4,95 | €6,19 |
Verzendkosten BE | €0,- | €1,49 | €3,99 | €6,49 | €7,99 |
Gratis afhalen in Geesbrug (Drenthe):
kies bij de derde stap bij het afreken voor afhalen, door deze keuze verdwijnen automatisch de verzendkosten uit je winkelwagen. Je kunt jouw bestelling gratis bij ons in Geesbrug op komen halen. Dat kan op elke werkdag (maandag t/m vrijdag) van 9.00 tot 16.00 uur. Het afhaaladres is Energiestraat 6 in Geesbrug.