Sinaasappel- en gembersiroop
De combinatie van sinaasappel en gember zorgt voor een verbazingwekkende en unieke verfrissing.
De siroop wordt gemaakt op basis van rijpe, sappige, Siciliaanse sinaasappels, aangevuld met versgeraspte gember en suiker. De combinatie van sinaasappel en gember zorgt voor een verbazingwekkende en unieke frisheid.
Sinaasappel is een uitstekende bron van vitamine C, bètacaroteen en vitamines B.
Gemberwortel bevat vitamines, mineralen en etherische oliën.
Gebruik van sinaasappel- en gembersiroop
De siroop is intens van smaak en verfrissend, waardoor het perfect is voor de bereiding van zomerse verkoelende dranken. Sinaasappelsiroop met gember is een geweldige aanvulling op drankjes. In de winter kan het de smaak van thee verrijken. En de siroop kan het hele jaar gebruikt worden voor verschillende desserts.
Bewaar op een droge en koele plaats.
Natuurlijk pulp kan aanwezig zijn. Het is afkomstig van fruitweefsel en gember. Goed schudden voor gebruik.
- Ingrediënten
- sinaasappelsap 64%, suiker, gember 3%
- Type
- Siroop
- Toepassing
- Weerstand
- Land van herkomst
- Polen
Voor 15:00 uur besteld, verwacht het morgen in huis*
Overzichtstabel verzendkosten
| Orderbedrag | vanaf €50,- | tussen €40 en €49,99 | tussen €30 en €39,99 | tussen €10 en €29,99 | onder €10,- |
|---|---|---|---|---|---|
| Verzendkosten NL | €0,- | €0,- | €2,99 | €4,95 | €6,19 |
| Verzendkosten BE | €0,- | €1,49 | €3,99 | €6,49 | €7,99 |
Gratis afhalen in Geesbrug (Drenthe):
kies bij de derde stap bij het afreken voor afhalen, door deze keuze verdwijnen automatisch de verzendkosten uit je winkelwagen. Je kunt jouw bestelling gratis bij ons in Geesbrug op komen halen. Dat kan op elke werkdag (maandag t/m vrijdag) van 9.00 tot 16.00 uur. Het afhaaladres is Energiestraat 6 in Geesbrug.

