Alles te drinken bij | ietsGezond.nl

Alles te drinken

Alles te drinken

Drink je altijd dezelfde thee en wil je wel is wat anders proberen? Probeer dan één van onze 80 verschillende thee soorten. Toch meer trek in een gezond sapje? ook daarvan hebben wij verschillende soorten en smaken verzameld, die zeker het proberen waard zijn. Neem snel een kijkje

Subcategorieën

Rode Bietensap | 1L
Geniet van authentieke rode bietensap, rijk aan vitamines en mineralen. Perfect als drankje of bij je maaltijd.
€ 7,29
Muntthee 20 x 2g
Ervaar de verfrissende smaak van onze Muntthee met 20 handige theezakjes. Perfect voor elke dag.
€ 2,19
Vlierbessensiroop
Laatste stuks in voorraad
Natuurlijk vlierbessensap met toegevoegde suiker en citroensap; ideaal voor in thee, desserts en verfrissende drankjes.
€ 8,49
Lindebloesemthee | 20 zakjes
Ontdek de intense aroma's van lindebloesemthee (20x1.5g) in onze webshop. Geniet van een verzachtende smaakervaring met bloemige tonen, ideaal voor een rustgevend moment. Bestel nu en laat je zintuigen prikkelen.
€ 3,29
Citroenmelisse thee 20 x 2g
Geniet van de frisse smaak van citroenmelisse thee, perfect voor een moment van rust na een drukke dag.
€ 2,29
Brandnetelsap | 1L
Brandnetelsap is rijk aan voedingsstoffen zoals vitaminen en mineralen. Drink twee keer daags 25 ml, een half uur voor de maaltijd. Goed schudden voor gebruik.
€ 13,99
Kamillethee 20 x 1.5g
Kamillethee in handige zakjes biedt gemak en kwaliteit met de heerlijke smaak van kamille. Perfect voor een eenvoudig kopje thee.
€ 2,19
Frambozen- en gembersiroop
Frambozensiroop met gember, zonder kunstmatige toevoegingen. Perfect voor thee, glühwein, desserts en meer. Natuurlijk pulp kan aanwezig zijn.
€ 7,29