Van onze eigen Nederlandse bodem | ietsGezond.nl

Van eigen bodem

Hier vindt je alle producten die van onze eigen Nederlandse bodem zijn. Het is zeker goed voor ons om groenten, zaden, vruchten en andere producten te gebruiken, die gekweekt zijn in hetzelfde klimaat als waar we wonen. Meestal zijn deze producten rijk aan stoffen die we dagelijks nodig hebben — denk aan omega 3 vetzuren of producten die rijk zijn aan eiwitten en vitamines. Kijk gerust even rond in onze 'van eigen bodem' categorie en proef onze lokale producten. Ken je nou een product die komt van de Nederlandse bodem? En staat hij nog niet tussen ons assortiment? Laat het ons weten!

Veldbonen meel | glutenvrij | 400g
Ontdek glutenvrij veldbonenmeel in een verpakking van 400g. Veldbonen zijn een plantaardige bron van eiwitten.
€ 3,49
Koolzaadolie puur en koudgeperst
Geerts Best koudgeperste koolzaadolie heeft een milde, nootachtige smaak. Gebruik de olie om te bakken en braden of koud in de keuken.
€ 32,99
Geerts Best Mayonaise | 370ml
Geerts Best Mayonaise is gemaakt met 80% pure, koudgeperste koolzaadolie en mosterdzaad. De mayonaise is vol en romig, met een tikkeltje zure smaak, scharreleieren en geen toegevoegde suiker.
€ 4,79
Veldbonen Pasta | Tagliatelle
De tagliatelle van Geerts Best is gemaakt van 100% duurzame veldbonen. Deze glutenarme pasta is een bron van vezels en eiwitten en is geschikt voor vegetariërs en sporters.
€ 4,79
Propolistinctuur | 10% propolis | 30ml
Deze propolistinctuur bevat 10% propolis en zit in een flesje van 30ml. Propolis is een natuurlijk bijenproduct dat bijen verzamelen van bomen en struiken.
€ 13,99
Propoliszalf | 10% propolis | 30g
Deze zalf combineert 10% propolis met olijfolie, bijenwas en alcohol. Verkrijgbaar in een formaat van 30g.
€ 15,49
Veldbonen Pasta | Fusilli
Deze fusilli is gemaakt van 100% duurzame veldbonen, is een bron van vezels en eiwitrijk. Een glutenarme pastakeuze voor vegetarische maaltijden.
€ 3,99
Veldbonen Vegan Falafelmix | 180g
Een falafelmix van veldbonenmeel. Voeg 185ml kokend water en 40ml olie toe, roer goed door en laat het mengsel 20 minuten staan.
€ 2,89
Boekweitmeel | glutenvrij | 400g
Geerts Best boekweitmeel is een veelzijdig, glutenvrij ingrediënt voor brood, pannenkoeken en koekjes. Gebruik het als alternatief voor traditioneel bloem in allerlei recepten.
€ 4,19